Spotkanie ze wspólnotą toruńską

W sobotę 14 kwietnia, mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z osobami z Toruńskiej WŻCh, którzy przyjechali do Karwi na krótki odpoczynek.  Pojechaliśmy w kilka osób.

Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego świętowania przy kawie i słodkościach, których nie brakowało na stole, a potem wspólnie udaliśmy się na spacer brzegiem morza. Pogoda bardzo dopisała i mogliśmy zachwycać się przepięknym zachodem słońca. Wędrowanie po plaży sprzyjało naszym rozmowom o życiu, wspólnocie, naszych dziełach oraz o tym co bardzo i mniej ważne. Towarzyszyła nam radość ze wspólnego bycia, cieszyliśmy się każdą chwilą, niektórzy z nas chodzili nawet  po wodzie a inni na rękach. Po spacerze zjedliśmy pyszną kolację, gdzie dalej rozprawialiśmy o tym wszystkim co dookoła nas i w nas, ale jak to zawsze bywa ucztowanie musi się kiedyś  skończyć, bo czas było ruszać w drogę powrotną do domu.

Na zakończenie otrzymaliśmy piernikowe serduszka. Lucyna zauważyła podwójną wymowę tego prezentu: jako smaczne serca z piernika, a także jako serca, którymi duchowo, z miłości obdarowała nas Wspólnota Toruńska.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Torunia za zaproszenie i wspólnie spędzony czas!