Zapraszamy na Rekolekcje internetowe Wielkopostne 2017

Poleć

baner 2017

Drodzy mieszkańcy Trójmiasta i okolic.

Pragniemy Was zaprosić do udziału w niepowtarzalnych rekolekcjach, czyli czasu osobistego spotkania z Bogiem w Jego słowie.

Rekolekcje zatytułowaliśmy: Boże gdzie jesteś?

Pragniemy, aby każdy z Was, bardzo osobiście spotkał się na modlitwie z Panem i wsłuchał w Jego słowo.

Zazwyczaj rekolekcje kojarzą się nam z przychodzeniem do kościoła, wsłuchiwaniem w nauki głoszone przez księdza rekolekcjonistę, udział w Eucharystii. Tym razem zapraszamy Was, aby pośród Waszych codziennych spraw i obowiązków spotkać się na modlitwie Słowem Bożym. Zatem przez cztery tygodnie będziemy mieli okazję do codziennej modlitwy medytacyjnej i cotygodniowego spotkania z osoba towarzyszącą na naszej rekolekcyjnej drodze. To ważne pytanie : „Boże gdzie jesteś?” niech wybrzmi w naszych sercach.

Temat tegorocznych rekolekcji zaprasza do poszukiwania Boga we wszystkich wydarzeniach naszego życia, w codziennych radościach i troskach. Łatwiej Go spotkać w pięknie i harmonii otaczającego świata, o wiele trudniej gdy wszystko nam się wali, tracimy pracę, rozpada się związek, dotyka nas choroba…Pytamy – co na to Bóg? Gdzie jest?

Te rekolekcje chcą przeprowadzić nas przez codzienność – nasze tu i teraz. Jak nie zgubić Boga w trudnościach a wręcz odnaleźć Jego miłość, zobaczyć Boga, który jest z nami w każdej chwili. A może odnajdziemy Go w sobie?

Rekolekcje rozpoczynamy od przesłania zgłoszenia za pośrednictwem strony www.icfd.pl oraz wspólnym spotkaniem w Gdyni, w Kolegium Księży Jezuitów, przy ulicy Tatrzańskiej 35, w niedzielę 12 marca (niedziela) o godzinie 15.00

Rekolekcje rozpoczynają się 12 marca a zakończą 9 kwietnia 2017 roku. Zapisy rozpoczynają się 12 lutego 2017. Więcej informacji pod numerem 507 135 691.

Na te niesamowite rekolekcje, gdzie bardzo osobiście możesz doświadczyć spotkania z Bogiem, zaprasza Trójmiejska Wspólnota Życia Chrześcijańskiego oraz Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni, prowadzone przez ojców Jezuitów.

free joomla template
template JoomSpirit