Rekolekcje adwentowe członków Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego w Trójmieście. „Radość wiary”.

Rekolekcje adwentowe członków Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego w Trójmieście. „Radość wiary”.

Członkowie naszej wspólnoty w dniach od 13 listopada 2022 r. do 11 grudnia 2022 r. będą odprawiali rekolekcje ignacjańskie w ciągu życia z towarzyszeniem indywidualnym.

Tytuł rekolekcji wpisuje się w temat naszego przewodniego roku pracy „Radość codzienności – być i działać razem”.

Rekolekcje „Radość wiary” zostały przygotowane przez WŻCh w Warszawie wspólnie z Radiem Warszawa i ojcami jezuitami w 2014. Dziękujemy za udostępnienie nam materiałów. Zapraszam do odprawiania tych rekolekcji także naszych sympatyków i osoby odwiedzające stronę, które pragną zobaczyć jak bardzo Bóg działa w naszym życiu.

Dla zachęty i na dobry początek przytoczę kilka zdań z konferencji wprowadzającej w rekolekcje:

„Te rekolekcje mają pomóc nam dostrzec, że Bóg jest obecny w naszym życiu. Jest w pracy, rodzinie, pośród codziennych obowiązków, w naszych relacjach z ludźmi, nawet jeżeli nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Odkrycie Boga obecnego i działającego z miłością w naszym życiu przynosi radość wiary, która nie jest zwykłą wesołością czy dobrym nastrojem. Jest głębokim doświadczeniem miłości i pokoju, niezależnym od trudności życia. To radość spotkania Boga”

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: Koordynator Lokalny WŻCh w Trójmieście: koordynatorwzchtrojmiasto@gmail.com 

Elżbieta Roczyniewska – Koordynatorka Lokalna WŻCh w Trójmieście

Related Posts

Enter your keyword