Rekolekcje Internetowe 2020 – rozpoczęte!

Rekolekcje Internetowe 2020 – rozpoczęte!

Rekolekcje Internetowe 2020 – rozpoczęte!

Z Bożą pomocą, ku większej Bożej chwale i ku pożytkowi ludzkich serc - rozpoczynamy tegoroczne Rekolekcje Internetowe w Trójmieście. Przebiegają one w tym roku od 22 marca do 19 kwietnia - pod hasłem "Z TOBĄ JEST PAN dokądkolwiek pójdziesz".

Szczególny to czas z wielu względów. W tym roku bowiem, pierwszy raz od wielu lat, nie spotkamy się na Eucharystii inaugurującej rekolekcyjną drogę ani na rekolekcyjnych rozmowach, gdyż epidemia koronawirusa to bardzo realna rzeczywistość, która zagraża naszemu zdrowiu. Jednak Rekolekcje Internetowe w Trójmieście to czas szczególny przede wszystkim dlatego, bo - niezależnie od tych "braków", z którymi musimy się mierzyć indywidualnie i wspólnotowo - wierzymy głęboko, że łaska Boża towarzyszyć będzie nam w obfitości.

Pan Bóg sam, przez medytacje Jego Słowa, przez modlitwę rachunkiem sumienia pragnie, aby każdy z odprawiających rekolekcje doświadczył miłującej Bożej obecności i towarzyszenia.

Przypominamy, że niedziele to czas wsłuchania się w konferencje rekolekcyjne, a od poniedziałku do piątku odprawiamy medytacje. Sobota przeznaczona jest na rewizję oraz ewentualne powtórzenie przemedytowanych i przeżytych treści.

W tym więc czasie, Drogi Uczestniku naszych Rekolekcji Internetowych w Trójmieście, jeśli to tylko możliwe, #zostanwdomu , i otwórz swoje serce najszerzej, jak potrafisz.

Otaczamy Was wszystkich modlitwą!

Ekipa Rekolekcji

Related Posts

Enter your keyword