Zakończenie Rekolekcji Internetowych!

Zakończenie Rekolekcji Internetowych!

Zakończenie Rekolekcji Internetowych!

Serdecznie zapraszamy na Eucharystię kończącą nasze Rekolekcje Internetowe „Radość codzienności” w niedzielę 26 marca o godzinie 15:00 do kaplicy domowej w Kolegium Księży Jezuitów w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.

Po mszy świętej zapraszamy na Agapę, w czasie której będzie okazja do podzielenia się doświadczeniem Bożego działania w trakcie ich trwania. Zaprezentujemy również działania Domu Rekolekcyjnego i przedstawimy Wspólnotę Życie Chrześcijańskiego.

Zapraszamy wszystkich rekolektantów z Trójmiasta i okolic, można przyjść z bliskimi, przyjaciółmi. Nie będzie transmisji mszy św. poprzez media internetowe.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich rekolektantów, również tych odprawiających rekolekcje samodzielnie o wypełnienie ankiety on-line na zakończenie rekolekcji.

Będziemy Wam bardzo wdzięczni za zaznaczenie kilku odpowiedzi na pytania tam zawarte oraz dopisanie swoich uwag, sugestii czy innych informacji, które chcielibyście przekazać Organizatorom Rekolekcji.

Wasza pomoc jest dla nas bardzo cenna. To także dzięki niej jest nam łatwiej rozeznawać, planować, a później przygotowywać kolejne edycje rekolekcji. W ten sposób każdy z Was staje się ich współtwórcą!

Oto link do wypełnienia ankiety on-line: https://forms.gle/bNjg9Ef7WJwy9hhm6

Dziękujemy za wspólne przeżycie naszych Rekolekcji Internetowych „Radość codzienności”.

W imieniu organizatorów

O. Robert Bujak SJ – Dyrektor ICFD w Gdyni

Elżbieta Roczyniewska – Koordynatorka WŻCh w Trójmieście

Related Posts

Enter your keyword